Metpol - akcesoria do suchej zabudowy
Metpol - profile do zabudowy
Metpol - profile do zabudowy

Profile Maxi-Tec

Maxi-Tec to rewolucyjna technologia profilowania do systemów suchej zabudowy. Prowadzenie instalacji elektrycznych i układanie rur często komplikuje pracę wykonawcy, aby zapobiec tym utrudnieniom warto stosować profile Maxi-Tec.

Profile Maxi-Tec to kompletny, certyfikowany i bezpieczny system profili. Wprowadzenie na rynek profili Maxi-Tec jest pierwszą od 50 lat zmianą na rynku profili.

Technologia produkcji profili Maxi-Tec została opracowana przez europejskiego lidera jakości i innowacji – firmę PROTEKTOR.

 

Szybko i wygodnie

Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom wykonawców, dla których istotne jest, by pracę wykonać szybko, wygodnie oraz z materiałów wytrzymałych i bezpiecznych. Innowacyjny system profili do suchej zabudowy Maxi-Tec spełnia wszystkie te wymagania. Powiększanie otworów w profilu zgodnie z wytycznymi, jest łatwe i nie powoduje osłabienia konstrukcji, a prowadzenie instalacji elektrycznej oraz układanie rur stało się znacznie prostsze.

 

Bezpiecznie

Przemyślane rozwiązania, takie jak łatwe powiększanie otworów w profilach CW, umożliwiające bezpieczną instalację, lub wytłoczenia wgłębne w profilach UW do otworów mocujących, ułatwiają szybki i pewny montaż ścian z płyt gipsowo-kartonowych. Takie rozwiązania są ekonomiczne, a system zachowuje doskonałe właściwości pod względem stabilności, statyki, izolacyjności dźwiękowej i ochrony przeciwpożarowej.

 

Normy

Badania systemowe wykonane w niemieckim instytucie potwierdziły, że Maxi-Tec spełnia wymogi norm DIN oraz EN. Proces certyfikacji zawierał kompletne testy ogniowe, wytrzymałościowe i akustyczne.

 

Kompletne badania

Wszystkie parametry materiału stosowanego do produkcji profili Maxi-Tec są takiej samej jakości oraz mają takie same parametry jak te dotychczas używane przez firmę Metpol. Materiał użyty do produkcji pochodzi od najlepszych dostawców stali oraz ma atest potwierdzający zgodność parametrów.

Certyfikaty międzynarodowych, niezależnych instytutów potwierdzają zgodność produktów i systemów ze stosownymi wymogami norm DIN i EN.

Więcej na www.maxi-tec.pl