Metpol - akcesoria do suchej zabudowy
Metpol - profile do zabudowy
Metpol - profile do zabudowy

Oferta

Metpol stale rozwija swoją ofertę i rozbudowuje park maszynowy. Prace rozwojowe prowadzone są w kilku kierunkach, najważniejsze z nich to: innowacja produktów i usprawnianie produkcji.

 

Produkty

Flagowym produktem są cenione przez wykonawców profile do suchej zabudowy. Profile sufitowe i ścienne występują w dwóch wersjach – super i standard, które różnią się grubością blachy wykorzystywanej do produkcji. Rok 2012 okazał się przełomowy w produkcji profili – wprowadziliśmy innowacyjny system profili do suchej zabudowy – Maxi-Tec.

 

W ofercie firmy są również narożniki - narożnik aluminiowy oraz narożnik siateczkowy, który przy zastosowaniu unikalnych rozwiązań technologicznych ułatwia prace remontowe i wykończeniowe.

 

Od lat rozszerzana jest także oferta  produktów stosowanych do tynków – narożniki i listwy podtynkowe oraz elementy do dociepleń, czyli narożniki z siatką, profile cokołowe i profile PVC – okienne i dylatacyjne.

 

Systemy do suchej zabudowy to także szereg akcesoriów, takich jak wieszaki, łączniki czy pręty mocujące. Wszystkie te produkty dostępne są w naszej ofercie.

 

Obsługa klienta i wsparcie techniczne

Kluczowe dla nas jest dążenie do zadowolenia klientów oraz zdobywanie i utrzymywanie ich zaufania. Każde zamówienie traktowane jest przez nas inaczej. Staramy się dopasować proponowane produkty do oczekiwań klienta. Nasza rola nie kończy się w momencie sprzedaży, oferujemy wsparcie techniczne dotyczące naszych produktów i zachęcamy do korzystania z niego.