Metpol - akcesoria do suchej zabudowy
Metpol - profile do zabudowy
Metpol - profile do zabudowy

Docieplenia


Jak docieplić dom?

Nie tylko wygląd domu jest ważny, ale przede wszystkim powinien on być ciepły. Aby zmniejszyć koszty ogrzewania, przy okazji montowania nowej elewacji warto wykonać ocieplenie budynku.  Wiele osób zadaje sobie pytanie, jakie ocieplenie budynku zastosować, aby na długo zachowało estetyczny wygląd, a jednocześnie było dobrym zabezpieczeniem przed wiatrem, deszczem i słońcem. Zastanawiają się nad wyborem koloru, czy ewentualnie warstwy izolacyjnej. Często niestety zapominają o detalach, które mają ogromny wpływ na jakość i trwałość wykonanej już elewacji. Elewacja to nie tylko elementy upiększające, fajne detale architektoniczne ( np. bonie), ale również takie detale jak  narożniki z siatką zabezpieczające naroża budynków oraz listwy startowe. Listwa startowa mają nie tylko ułatwiać rozpoczęcie prac dociepleniowych na jednakowym poziomie ale również zabezpieczać cokół przed uszkodzeniami , inwazją gryzoni czy  powstawaniem  zacieków na fundamentowej części elewacji.
Narożniki z siatką, listwy cokołowe, bonie, jak i inne elementy z PCV do obróbki  np. okien znajdziecie Państwo w naszej ofercie.
Wsparcie techniczne - Łukasz
Jaka zamawiać
infografika

Nie tylko wygląd domu jest ważny, ale przede wszystkim powinien on być ciepły. Aby zmniejszyć koszty ogrzewania, przy okazji montowania nowej elewacji warto wykonać ocieplenie budynku. Wiele osób zadaje sobie pytanie, jakie ocieplenie budynku zastosować, aby na długo zachowało estetyczny wygląd, a jednocześnie było dobrym zabezpieczeniem przed wiatrem, deszczem i słońcem. Zastanawiają się nad wyborem koloru czy ewentualnie warstwy izolacyjnej. Często niestety zapominają o detalach, które mają ogromny wpływ na jakość i trwałość wykonanej już elewacji.

 

Elewacja to nie tylko elementy upiększające, fajne detale architektoniczne (np. bonie), ale również takie detale jak narożniki z siatką, zabezpieczające naroża budynków oraz listwy startowe. Listwy startowe mają nie tylko ułatwiać rozpoczęcie prac dociepleniowych na jednakowym poziomie, ale również zabezpieczać cokół przed uszkodzeniami, inwazją gryzoni czy powstawaniem zacieków na fundamentowej części elewacji.