Metpol - akcesoria do suchej zabudowy
Metpol - profile do zabudowy
Metpol - profile do zabudowy

Badania

Wprowadzanie do obrotu wyrobów budowlanych na rynek UE/PL może odbywać się zgodnie z dwoma systemami - systemem europejskim lub systemem krajowym.

 

 

Jakość
Weryfikacja parametrów surowców oraz kontrola produktu prowadzona na kilku etapach produkcji są gwarantem wysokiej jakości  produktów.
Produkcja
Zaawansowana technologia  i bardzo wydajne specjalistyczne linie produkcyjne wymuszają na nas perfekcyjne zarządzanie procesem produkcyjnym. Używany do produkcji materiał musi być najwyższej jakości oraz mieć stabilne parametry, co przekłada się bezpośrednio na jakość produktów.
Dostawy surowca
Firma zdaje sobie sprawę z konieczności weryfikacji jakości produktów na kilku etapach produkcji. Zaczyna się od kontroli jakości surowca. Silna pozycja na rynku pozwala nam na bezpośrednią współpracę z najbardziej cenionymi dostawcami surowców. Lata doświadczeń pozwoliły na wybranie tych najlepszych. Każda dostawa jest sprawdzana pod kątem wymaganych parametrów. Do produkcji używana jest blacha najwyższej jakości.
Weryfikacja produktu
Kolejny etap to kontrola produktu. Mierzona jest grubość materiału, co daje pewność, że produkt gotowy jest odpowiednio sklasyfikowany. Zarówno pracownik produkcji, jak i magazynu mają obowiązek sprawdzić czy wymiary i jakość produktu finalnego są właściwe. 
infografika o kontroli jakoś